Ta strona używa ciastek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.

× Dowiedz się więcej

Pakiety serwisowe

Program opieki serwisowej ISUZU CARE – dostępny w sieci serwisowej ISUZU w Polsce - zapewnia stałą cenę przeglądów serwisowych i umożliwia włączenie ich w ratę leasingową Isuzu D-Max.

Wszyscy nabywcy nowych samochodów Isuzu D-max mogą skorzystać z pakietów serwisowych ISUZU CARE. Oferujemy dwa rodzaje pakietów:

Summer Sale

działający przez jeden rok od dnia zakupu pojazdu, do osiągnięcia przebiegu 20.000 km;

PLN 1460 netto,-

Summer Sale

działający przez trzy lata od dnia zakupu pojazdu, do osiągnięcia przebiegu 60.000 km;

PLN 3990 netto,-

Pakiety ISUZU CARE dostępne są w sieci autoryzowanych dealerów Isuzu w całej Polsce. Pakiet taki powinien zostać zakupiony razem z nowym samochodem Isuzu D-Max. Wykonywaniem usług serwisowych objętych pakietami zajmują się autoryzowane serwisy Isuzu D-Max na terenie kraju (nie musi to być serwis dealera, u którego zakupiono pakiet).

W zakres pakietów ISUZU CARE wchodzą podstawowe czynności serwisowe, zgodnie z harmonogramem przeglądowym przygotowanym przez Isuzu, wraz z przewidzianymi przez te przeglądy olejami i częściami zamiennymi. Pakiety te nie uwzględniają natomiast typowych materiałów eksploatacyjnych (jak klocki hamulcowe, tarcze hamulcowe czy wycieraczki). Dokładny zakres pakietów ISUZU CARE dostępny jest u każdego autoryzowanego dealera Isuzu.

Nabycie pakietu ISUZU CARE przez klienta potwierdzane jest osobną umową, wpisem w książce gwarancyjnej pojazdu oraz odnotowywane w systemie informatycznym Isuzu.

Pakiety ISUZU CARE umożliwiają zaplanowanie kosztów serwisowania Isuzu D-Max w wybranym okresie oraz włączenie tych kosztów do raty leasingowej pojazdu. Ułatwiają użytkowanie samochodu i przyczyniają się do minimalizowania kosztów jego obsługi.

top